23948sdkhjf
Logga in eller skapa en prenumeration för att spara artiklar
Få tillgång till allt innehåll på Metal Supply
Ingen bindningstid eller kortinformation krävs
Gäller endast personlig prenumeration.
Kontakta oss för en företagslösning.
Annons
Annons

Kunskap och erfarenhet hos AP&T på EuroBLECH

Vilka nya möjligheter skapar den senaste tekniska utvecklingen? Och hur kan du dra praktisk nytta av andras erfarenheter? Det är frågorna som står i fokus när AP&T ställer ut på EuroBLECH 26 till 30 oktober.
Annons

På mässdagarna kommer AP&T att anordna ett antal seminarier där kunder, gästföreläsare och egen expertis delar med sig av sina kunskaper inom metallformning.

Under rubrikerna Advanced Forming, Lean Production och Emerging Technologies kommer man bland annat att belysa det senaste inom automatisering och presshärdning.

Annons

- Vår mission är att förse våra kunder med innovativa lösningar och kunskap som ger konkret affärsnytta och lönsamhet, säger Per Josefsson, global försäljnings- och servicechef på AP&T i ett pressmeddelande.

Annons

AP&T ställer ut i hall 27, monter J23.

Annons
Annons
Annons
Annons Annons
BREAKING
{{ article.headline }}
0.171|