23948sdkhjf
Innehållet nedan modereras inte i förväg och omfattas därmed inte av webbplatsens utgivningsbevis.
Dela sida
Sponsrat innehåll

Halmstad Goodlack valde Bäckman för ny blästerutrustning

- Med vår nya rullbanebläster vänder vi oss speciellt till stålgrossister som kräver denna typ av utrustning för sina blästringsbehov, säger Magnus Svensson på Halmstad Goodlack.

Med sin senaste investering – en rullbanebläster – kan Halmstad Goodlack erbjuda legoblästring på gods upptill 20 meters längd. Halmstad Goodlack är experter på blästring- och lackeringsarbete och man hanterar i princip vilket material som helst. Stort som smått, tungt som lätt. Företaget har funnits i 25 år och är beläget i södra Halmstad.

För mera information om vad Halmstad Goodlack erbjuder, kontakta Magnus Svensson på tel: 035-409 91 eller via e-post magnus@goodlack.se

För mera information om denna blästerutrustning och annat som Bäckman erbjuder - kontakta Robert Olsson, tel: 0703 97 36 30.

Bäckman Blästermaskiner AB
Industrivägen 19
Box 40
682 21 FILIPSTAD
Filipstads kommun
Sverige
VAT nummer: SE5564024601

Kontaktperson

Tipsa en kollega

0.047